Srpen 2014

NOVÝ WEB!!!

16. srpna 2014 v 16:31 | B*
WEB PŘESTĚHOVÁN NA NOVOU ADRESU!!!!
http://http://pinkfluffyinspiration.blogspot.cz
vzhledem k tomu, že mi blog.cz z více důvodů nevyhovoval, rozhodla jsem se přejít na jiný hosting. Celý tento blog naleznete v příspěvku http://pinkfluffyinspiration.blogspot.cz/2014/08/tvrdou-praci-za-svym-snem.html. Bude to přehlednější a zároveň i živější. Koho by bavilo sledovat jen, jak někdo hubne? Nerozhodný Všechny mé poznatky, rady, typy naleznete zde! Každý den se pokusím přidat článek o něčem pro vás zajímavém a také rozšířim rubriku ,,Tvrdou prací za svým snem" Usmívající se Snad se vám tam bude líbit a budete se rádi vracet, jako sem.
Poslední příspěvek

13. den

15. srpna 2014 v 19:12 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
13, mé oblíbené číslo <3 no... ale dnešek moc oblíbený není Mlčící ze včerejších dřepů mám namožená stehna, tak nemůžu moc chodit, ale což... Na nožky mám podle výzvy dneska volno...a když je volno na nožky, je volno i na pupek. Celý den makám na domě, což je vlastně nejlepší posilka, takže se nedá říct, že nic nedělám...zkus si taky doma trošku uklidit, zabiješ dvě mouchy jednou ranou!Nevinný Mlčící

12. den

14. srpna 2014 v 16:51 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Nechápu... 12. den? Mlčící Dnes máme před sebou 110 sumoušů a proto, že jsem ty trošku flákala, dala jsem si ještě 105 normálních dřepů. Včerejší výzvu jsem nedala, už při 300. lehsedu se mi zvedal kufr, takže jsem s tím sekla. Vždyť 300 není vůbec špatný číslo... Nevinný Začínám cejtit, že nožky jsou daleko pevnější než dřív, což se mi dooost líbí! (y) tak uvidíme, co nám tento měsíc přinese.

11. den

13. srpna 2014 v 11:49 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Dnes je tu 11. den. Vzhledem k tomu, že se na dnes plánuje oslava a já chodím běhat převážně večer, kdy je chladněji- tzn. kolem deváté hodiny...a dnes nebudu moc v běhacím stavu, musíme přizpůsobit plán. Pokračujeme dřepíkama, dnes jich je na programu 105! Usmívající se Ale s dřepíkama přišla další challege!!! 500 kliků a 500 lehsedů, kdo to dá? No přece všichni! Každou 100 si naplánujte na 30 minut. Já začínám v půl druhé, takže končit budu ve čtyři. Jsem na sebe zvědavá!
Nepřestávej věřit ve svůj cíl!!!

10. den

13. srpna 2014 v 11:46 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Máme tu desátý den!! Přišlo na 100 sumoušů a 100 lehsedů. Běhat se nešlo, byla hrozná bouřka a déšť... tak jsem si dala aspoň kyvadlo na pupek... :) cvičte dál, stojí to za to! :)

Oblíbená píseň

12. srpna 2014 v 15:29 | B* |  Články týdne
Vzhledem k tomu, že jsem byla s hudbou spjata již od raného dětství, mám k písním velice blízko. Již ve školce jsem jako spousta mých vrstevníků hrála na zobcovou flétnu a zpívala. Na základní škole jsem měla rozšířenou hudební nauku s hodinami zpěvu, hrou na housle a violu, hrou na všemožné flétny (od zobcových- vystřídala jsem snad všechny, po příčné...). Jako člověk, co se pohybuje v široké škále žánrů, nemám svou oblíbenou píseň, avšak každá písnička pro mě má svůj příběh.
Třeba Demons od Imagine dragons ve mně vyvolávají husí kůži, neb jsem ji prvně slyšela za naprosto skvělé situace, kterou si však nechám radši pro sebe. Nebo skladby od kapely Dymytry, která se žánrově od předchozích dragonů naprosto liší. Miluji dobrou muziku, která má srdce. Nejhorší pro mě bylo, když jsem si opravdu musela vybrat svou píseň na hodinu hudební výchovy, od které se měl odvíjet můj celoroční projekt. Kdybych takto měla přemýšlet dnes, zvolím asi Happy od Pharrella Williamse, Candy od Robbieho Williamse, nebo jinou podobně laděnou skladbu. Veselou, barevnou a šťastnou. Já si ale vybrala, a dodnes nevím proč, Mama I'm comming home od Ozzyho. V životě jsem ho neposlouchala a najednou mám tvořit s jeho písní? Nakonec jsem se ji i naučila hrát, abych ji při vernisáži mohla prezentovat. Naštěstí jsem ale odjížděla do Itálie, takže jsem to obešla... každopádně, člověk asi neumí určit svou oblíbenou píseň, jen píseň, kterou má spjatou s okamžikem, na který neumí zapomenout.

9. den

12. srpna 2014 v 12:44 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Dnes(čili včera) to bylo trošku chabé, neb jsem měla na sumouše volno= volno i na lehsedy... ale nezahálela jsem. Vyjela jsem na kolo zas do práce (takže jen tam 3km, ale aspoň celé kopec) a večer šla běhat, tentokrát jen 1,8km, protože začalo pršet a vzhledem k tomu, že jsem měla s sebou psy, nechtěla jsem, aby to odstonali. Cítím se fajn, změny jsou vidět. Pamatujte si ale, že žádné cvičení vám nepomůže, pokud se budete stravovat jako čuníci... Nevinný

8. den

12. srpna 2014 v 12:41 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Předem se omlouvám, že následující dny nebyly postnuty v přesné dny, ale byla jsem bez netu... Nerozhodný
Takžee... osmý den jsem byla snad do tří na nohou- procházka v kopcích, kde jsem si občas i trochu zaběhala...Usmívající se Každopádně tím to pro měnekončilo. Dnes je na programu 80 sumoušů+ jsem trochu doladila břicho, takže jen 80 lehsedů (od dnešního dne to bude vždy sumouše=lehsedy s počtem). Pro dnešní den jsem plán splnila... klikovat se nebude, to jsem se včera naklikovala dost.
P.S.: výzvu jsem vyhrála já!! Mlčící

7. den

9. srpna 2014 v 8:59 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Je tu 7. den a s ním první hodnocení. Usmívající se
Dnes mám na programu odpolední vycházku, večerní běh (cíl- min. 2,5km) a dřepíky- 75 a jako bonus jsem si s kámošem od posilky dala challenge- do dnešní 20. hodiny (tj, za 4 hodiny) 500 kliků. Kdo prohraje, kupuje druhýmu trenky Nevinný tak kdo to dá? Mlčící... :) ale co je pro dnešní den důležitější jsou výsledky po prvním týdnu, které fakt nechápu!!! Asi jsem špatně měřila, nebo já nevím Mlčící každopádně se cítím každým dnem mnohem lépe... Usmívající se
bříško(úroveň pupíku) -6cm | bříško(nejširší část) -2cm | boky(nejširší míra) -3cm |stehno(nejširší míra) -2cm | 60kg

6. den

8. srpna 2014 v 21:45 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Tak dnes jsem přistoupila na menší změnu. Vzhledem k tomu, že jsem rozhodila sítě a ptala se sportovců na to, co dělám dobře a co špatně, rozhodla jsem se začít se více pohybovat, méně posilovat. Dnes jsem celý den chodila, navečer jsem si vyjela na kole. Sice jen 3km (k práci a zpět, musela jsem si něco vyzvednout... Mlčící)... ale celá cesta jeden velký kopec. Zpět jsem to vzala jinudy, abych aspoň polovinu jela zas dokopce... I tak bych dnes neposilovala bříško, protože mám ,,den volna", ale dala jsem si aspoň 70 sumoušů <3
Všem díky za rady, pokusím se jich držet! :) Dávám si dva týdny nářez kardia+ pokračování výzev! :)

5. den

7. srpna 2014 v 22:27 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Dnešní den byl pojat trošku punkově. Program na zadeček hlásal volný den, já ale odmítla zahálet a šla si aspoň zaběhat. 2,5km čistého běhu stálo za pročištěnou hlavu. Jednou ranou jsem vyběhala i mého psího workoholika. Běhat se bude častěji! Ukusovala jsem výbornou sušenku MAXI NUTA <3! I'm totally in love with it! Nejvíc zdravý sladký jídlo, co mi kdy chutnalo. K běhu jsem přidala ještě klikování, ale bez sklapovaček, takže jen 10x7 kliků. Aby bříško nezahálelo, dostalo aspoň 20 šikmoňů a 20 kyvadel. Za dva dny tu bude první porovnání, sama jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne.
Keep running! <3

4. den

6. srpna 2014 v 21:10 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Sice 4 dny neni nic moc dlouhá doba, ale já to fakt nechápu, že stále cvičím, vzhledem k tomu, jak jsem potom znavená. Je to fakt dřina! Dnešní den cvičení jsem měla na programu 3 série triků na bříško- 20 šikmoňů, 20 kyvadel a 20s prkno. První série ještě jakš takš šla, ale zbytek? No musela jsem se až smát, co jsem to za lemru. Dnes jsem po pauze zapojila klikování, včera jsem se na to nezmohla, neudržela jsem se pomalu ani v prkně. Takže dnes zas 10x7 kliků+ sklapovačky. Nožičky se zadečkem dostali dnes záběr v podobě 60 sumo dřepů. Nožky dnes bez problému, zvládla bych větší nápor. Když nejsem vyřízená po dřepování, rozhodla jsem se ještě hopskat na gymballu, na kterém beztak sedím u PC. Stačí nohy místo před sebe zasunout do stran a jen stlačovat stehna, tím se celé tělo trochu zvedne. Můžete buď hopskat, nebo držet 3s a pustit, takhle pokračovat, dokud máte odhodlání. Dnešní cvíčo mě zas posunulo o kousek dál k vysněné metě, kterou bude následovat další pecka v podobě další měsíční výzvy. Těším se na zítřek, PA!

3. den

5. srpna 2014 v 19:56 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
Oh my god!!! Už třetí den, fakt nechápu, jak jsem to mohla dát. Takže, dneska je to bez kliků a sklapovaček, ale i tak jsem nelenila a cvičila. Dnes to bylo ,,kyvadlo" a ,,šikmoňové" (šikmé lehsedy) 20x2 (po dvou sériích na dvacet opakování)+ novinka pro dnešní den- prkno (lehnete si na břicho na zem, rukama se zvednete na lokty a držíte) 20x2 (20s, dvě série). Cvičení probílaho tím způsobem- než jsem se pustila do cvíča, nastavila jsem si na mobilu timer- 20s. Začala jsem s první sérií- 20kyvadel, 20 šikmoňů, pak rychlá spoušť timeru, 20s prkno... a celé ještě jednou. Po první sérii šikmoňů jsem myslela, že se mi sbalí bříško a někam odejde, docela se divím, že jsem to dotáhla do konce. Po břichu přišla řada na sumouše, pro dnešek jich mám na programu 55. Levé koleno mi říkalo, že dnes to nebude ideální... a taky že nebylo, píchalo mě v něm celou dobu cvičení, ale zatla jsem zuby, docvičila pajdu, a pak opatrně protáhla a bolest byla ta-tam. Pro dnešek zas hotovo, jsem na sebe skoro pyšná... Tak snad se jednou dopracuju ke svému cíli. Usmívající se

2. den

5. srpna 2014 v 19:36 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
(vydáno o den déle)
Dnes tu máme druhý den cvíča a já jsem nesmírně odhodlaná! Mám před sebou kliky+sklapovačky (10x7)+ něco na bříško+ výzvu na zadeček a nožky. Klikosklapovačky jsem popsala v předchozím dni, co je ale nového je bříško a výzva, tak vám to zkusím aspoň trošku přiblížit, co vlastně dělám. Našla jsem si na netu nějaké cviky, které bych mohla zvládnout ke svému nynějšímu stavu, a které jsou vhodné na formování postavy. Dnes máme vše po 20 opakování- lehsedy křížem a ,,kyvadlo" (lehni si na záda, nohy dej do 45° s podložkou, přitáhni do 45°s tělem. K tělu 2s nádech, od těla pomaleji- 4s výdech). Na zadeček a stehna dělám ,,sumo" dřepy (roztáhnu nohy od sebe, špičky směřují od těla, zadeček vystrkuji, abych si stále viděla na špičky. 4s jdu dolů, 2s jdu nahoru), kterých mám podle dnešního dne (dřepoden 1.) přesně 50.

1. den

5. srpna 2014 v 19:34 | B* |  Tvrdou prací ke hvězdám
(vydáno o dva dny později)
bříško(úroveň pupíku) 77cm | bříško(nejširší část) 84cm | boky(nejširší míra) 98cm |
stehno(nejširší míra) 61cm | 60kg
Dnes je to můj první den, co jsem začala cvičit. Jsem na sebe pyšná a hrozně se těším na výsledky, jsem nedočkavá. Svoji cestu za vysněným tělem jsem odstartovala dámskými kliky a sklapovačkami, vždy 10 po 7 sériích. Po cvičení jsem se cítila zvláštně odlehčená s dobrým pocitem, i když jsem při poslední sérii doslova padala na hubu. Mlčící Moje snažení je ale teprve na začátku. Zítra k tomu přidám ještě pár cviků, abych odstartovala formování postavy se zaměřením na mé nejvíce problémové partie trochu detailněji.
Tak držte palce, PA!
Přikládám fotku, jak to se mnou bylo na začátku. Pokusím se jednou za týden přidat fotografii, aby jste aspoň přibližně věděli, co s lidma cvičení dělá. Usmívající se